Specyfikacja techniczna
| DIN | 1481 |
|---|---|
| Długość | 60 mm |
| Długość mm | 60 |
| Wymiar wtyku | Stal |
| Powierzchnia | bez powłoki |
| Grubość | 1,5 mm |
| Ø | 8 mm |
| Ø mm | 8 |
| EAN | 4034138638121 |
DIN 1481, pusty 8x60
DIN 1481, pusty 8x60
Nr artykułu: 6476-8-60
| DIN | 1481 |
|---|---|
| Długość | 60 mm |
| Długość mm | 60 |
| Wymiar wtyku | Stal |
| Powierzchnia | bez powłoki |
| Grubość | 1,5 mm |
| Ø | 8 mm |
| Ø mm | 8 |
| EAN | 4034138638121 |