Specyfikacja techniczna
| DIN | 1481 |
|---|---|
| Długość | 40 mm |
| Długość mm | 40 |
| Wymiar wtyku | Stal |
| Powierzchnia | bez powłoki |
| Grubość | 1,5 mm |
| Ø | 8 mm |
| Ø mm | 8 |
| EAN | 4034138638107 |
DIN 1481, pusty 8x40
DIN 1481, pusty 8x40
Nr artykułu: 6476-8-40
| DIN | 1481 |
|---|---|
| Długość | 40 mm |
| Długość mm | 40 |
| Wymiar wtyku | Stal |
| Powierzchnia | bez powłoki |
| Grubość | 1,5 mm |
| Ø | 8 mm |
| Ø mm | 8 |
| EAN | 4034138638107 |