Specyfikacja techniczna
| DIN | 1481 |
|---|---|
| Długość | 40 mm |
| Długość mm | 40 |
| Wymiar wtyku | Stal |
| Powierzchnia | bez powłoki |
| Grubość | 1,0 mm |
| Ø | 5 mm |
| Ø mm | 5 |
| EAN | 4034138638053 |
DIN 1481, pusty 5x40
DIN 1481, pusty 5x40
Nr artykułu: 6476-5-40
| DIN | 1481 |
|---|---|
| Długość | 40 mm |
| Długość mm | 40 |
| Wymiar wtyku | Stal |
| Powierzchnia | bez powłoki |
| Grubość | 1,0 mm |
| Ø | 5 mm |
| Ø mm | 5 |
| EAN | 4034138638053 |