Specyfikacja techniczna
| Szerokość [mm] | 10 |
|---|---|
| DIN | 934 |
| Gwint | M12 |
| Klasa | 8 |
| Wysokość | 10,0 mm |
| ISO | 4032 |
| Wymiar wtyku | Stal |
| Powierzchnia | ocynk |
| Rozwartość klucza | 19 |
| Grubość mm | 1,50 |
| Smoła | 1,5 mm |
| EAN | 4034138633232 |
Klasa wytrzymałości 8 Gwint drobnozwojny M12X1,5
Klasa wytrzymałości 8 Gwint drobnozwojny M12X1,5
Nr artykułu: 6317-12-15
| Szerokość [mm] | 10 |
|---|---|
| DIN | 934 |
| Gwint | M12 |
| Klasa | 8 |
| Wysokość | 10,0 mm |
| ISO | 4032 |
| Wymiar wtyku | Stal |
| Powierzchnia | ocynk |
| Rozwartość klucza | 19 |
| Grubość mm | 1,50 |
| Smoła | 1,5 mm |
| EAN | 4034138633232 |